Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Immobilisatiekniestuk - open patella
Anatomische pasvorm
Driepaneelkniestuk met 2 verstelbare zijpanelen (afneembaar)
in velours met voering van zacht sponsweefsel en velcrosluiting
Aan elke beenomtrek aanpasbaar
3 aanpasbare alu-baleinen in achterpaneel
Kleur: wit-blauw
Posttraumatisch
• Distorsie
• Oedeem
• Collateraal bandletsel
Instabiliteit
Postoperatief
Kleur: blauw
Verpakking: per stuk
100% PA + PU schuim
| CNK | 1535582 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |