Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Breukband in broekmodelDoor combinatie van verschillende elastische materialen wordt enkel druk uitgeoefend waar dit vereist isVoor gepersonaliseerde steun zijn speciale kussens voorzien welke binnen in de slip kunnen aangebracht worden
| CNK | 2707727 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |