Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Medische compressiekousen CCL. 2
compressieklasse 2 (25-32 mm Hg)
Kniekous uniseks zonder tenen en zonder hiel 'AD-P'
posttraumatisch (spierscheur, spierverrekking),
overbelasting, preventie
36% ED, 33% CO, 31% PA
| CNK | 1042894 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 226 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |