Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Voedingssupplement met magnesium.
Magnesium draagt bij tot :
Energie - Spieren - Zenuwstelsel - Botten
Zonder suiker.
Ingrediënten: Gepurifieerd water, Smaakversterker (E640), Antioxidant (E330), Magnesiumoxide, Zoetstof (E954), Vloeibaar Sinaasappelschorsextract, Aroma (Sinaasappel).
Neem een ampul Mg 2000 verdund in een glas water, 10 minuten voor de maaltijd, tot 3 maal per dag verspreid over de hele dag.
| CNK | 2913804 |
|---|---|
| Organisaties | Sterop group |
| Merken | Sterop |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 101 mm |
| Diepte | 154 mm |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |