Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Energie - Spieren - Zenuwstelsel - Botten
Bioactive Magnesium Caps 60 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Geschikt voor veganisten en vegetariërs.
Voldoet aan de farmaceutische richtlijnen voor productie en de EU-regels voor voedingssupplementen.
Ingrediënten:
Magnesium (-carbonaat, -hydroxide en -acetaat); vulstof: microkristalllijne cellulose; antiklontermiddel: tricalciumfosfaat en magnesiumzouten van vetzuren; glansmiddel: hydroxypropylmethycellulose; verstevigingsmiddel: siliciumdioxide.
Mensen met een verminderde nierfunctie mogen uitsluitend in overleg met een arts magnesiumsupplementen gebruiken.
1 tablet per dag. Bij voorkeur tijdens of na een maaltijd in zijn geheel in te nemen.
| CNK | 2081826 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma Nord |
| Merken | Pharma Nord |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |