Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
120 ml gezichtsmasker met biologische ezelinnenmelk en zuiverend houtskoolpoeder.
Verrijkt met collageen en hyaluronzuur. Aanbevolen voor de acnegevoelige, gemengde of vette huid.
Gereinigde, stralende huid vanaf het eerste gebruik.
Dit gezichtsmasker met collageen en hyaluronzuur helpt de huid diep te hydrateren en maakt haar zacht, fris en stralend.
Houtskoolpoeder verwijdert talg en andere onzuiverheden.
Het helpt mee-eters te zuiveren en te verwijderen dankzij de anti-imperfectie eigenschappen.
Houtskoolpoeder wordt aanbevolen voor de acnegevoelige, gemengde of vette huid.
Onzuiverheden - Acnegevoelige, gemengde of vette huid
Aqua, Kaolien, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Decyl Glucoside, Stearinezuur, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Titaandioxide (CI 77891), Natrium Cocoamphoacetaat, Palmitinezuur, Propyleenglycol, Glycerine, Isopropyl Myristate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine, Parfum, Carbomer, Houtskoolpoeder, Zinkgluconaat, Salicylzuur, Ezelinnenmelk*, Menthol, Natriumhyaluronaat, Oplosbaar Collageen, Natriumbenzoaat, Kaliumsorbaat, Carbon Black (77266).
Eenmaal per week
| CNK | 4826921 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Bell’Ânesse |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 120 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |