Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Gistocal is een preparaat dat rijk is aan vitaminen en mineralen (o.a. calcium). Het stimuleert de ontwikkeling en vitaliteit van jonge dieren en is tevens een ideale aanvulling bij (zelfbereide) voeding voor volwassen dieren.
Gistocal bevat makkelijk opneembare calcium/fosforverbindingen, gistbestanddelen, onmisbare sporenelementen (cobalt, jodium, koper, mangaan, ijzer, zink), vitamine A, D3, E en diverse B-vitaminen.
Ontwikkeling en vitaliteit
Samenstelling: Ruw eiwit 11%, Ruwe celstof 0,6%, Ruw vet 1,5%, Ruwe as 61%, Vocht 13%, Calcium 22%, Fosfor 11%, Natrium 1,2%, Magnesium 0,26%, Kalium 0,002%.
Werkzame stoffen: mineralen, gist en granen.
| CNK | 3897923 |
|---|---|
| Organisaties | Beaphar |
| Merken | Beaphar |
| Breedte | 124 mm |
| Lengte | 119 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |