Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Cat Trainer dient als hulpmiddel bij het trainen en opvoeden van katten. Dankzij Cat Trainer krijgt uw kat nog meer voldoening wanneer hij op behandelde plaatsen komt of met behandelde voorwerpen speelt.
Hulpmiddel bij het trainen en opvoeden van katten.
Ingrediënten: Kattenkruidolie.
Enkele druppels op de krabpaal, slaap- of verblijfplaats sprenkelen. Hierdoor zal de kat dit meteen een aantrekkelijk voorwerp vinden.
| CNK | 3898343 |
|---|---|
| Organisaties | Beaphar |
| Merken | Beaphar |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |