Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Vitamine C is een voedingssupplement op basis van acerola dat is gemaakt om vermoeidheid te verminderen* en je elke dag fit te laten voelen. Het helpt ook om je immuunsysteem goed te laten werken* en speelt een rol bij de aanmaak van collageen, wat belangrijk is voor een gezonde huid, bloedvaten, botten, kraakbeen, tandvlees en tanden.
Bovendien helpt het bij een normaal energiemetabolisme, een goed werkend zenuwstelsel en evenwichtige psychologische functies. Dit voedingssupplement is in capsulevorm en zonder toegevoegde suikers.
*Vitamine C helpt je immuunsysteem goed te werken en vermoeidheid te verminderen.
Energie - Weerstand
Astel Vitamin C Caps 60 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Gestandaardiseerd acerola-extract ( ????????? ?????? )
1 capsule per dag (292 mg vitamine C), bij voorkeur 's morgens.
| CNK | 4228128 |
|---|---|
| Organisaties | Astel Medica sa |
| Merken | Astel Medica |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 87 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Sojavrij, Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |