Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het toepassingsgebied stemt overeen met de homeopathische farmacologie van elk bestanddeel: het omvat de uitwendige behandeling van traumata van de zachte weefsels: kneuzing, ecchymosis, verstuiking.
Arnica montana U.E. T.M. 5g – Calendula officinalis T.M. 2g. – Excip. (aqua purificata, glycerolum, alcohol cetylicus et stearylicus emulsificans A) q.s. ad 100g.
Twee- tot driemaal daags zacht inmasseren tot volledige penetratie van de crème.
Vermijden tijdens zwangerschap en borstvoeding.
| CNK | 1391697 |
|---|---|
| Organisaties | San'Up |
| Merken | Unda |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 154 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |