Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arkocaps® Mariadistel is een voedingssupplement. De vrucht van Mariadistel draagt bij tot een goede werking van de lever. Ze bevordert op deze manier de spijsvertering en helpt toxines te elimineren.
Detox - Spijsvertering
Arkocaps Mariadistel Bio Caps 45 Nf is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Detail van ingrediënten:
*Poeder bekomen door het vriesdrogen van de vrucht van Mariadistel getitreerd op minimum 1,5% silymarine.
| Voor 3 capsules | |
|---|---|
| Poeder van de vrucht van Mariadistel | 1170 mg |
| Silymarineconcentratie | 27 mg |
Niet aanbevolen voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven.
| CNK | 4137865 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkocaps, Arkogelules, Arkopharma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |