Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
De vitamine C in onze kauwtabletten is een ontzuurde (tandvriendelijk) en een beter opneembare vorm van vitamine C verkregen door een veresteringsprocédé met het nodige mineraal (natrium-ascorbaat). Daarnaast bevatten deze kauwtabletten de uiterst aanbevolen vitamine C-ondersteunende stoffen acerola, rutine en bioflavonoïden.
Bron van
° vitamine C die de ijzeropname verhoogt en die bijdraagt tot
° acerola:
° rutine & complex van bioflavonoiden:
Immuniteit / Weerstand - Energie - Botten
Altisa Vit C Sinaas Kauwtabletten 100 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Bevat geen kunstmatige kleur-, bewaar- en smaakstoffen.
Zonder allergenen.
Vegan - Vegetarisch
Samenstelling per 1 kauwtablet:
%: percentage van de Referentie Inname (RI)
Ingrediënten: Sucrose, natrium ascorbaat, ascorbinezuur; geleermiddel: stearinezuur; natuurlijke aroma van sinaasappel; anti-agglomeraat: silicium dioxide; glijmiddel: magnesium stearaat; acerola (Malpighia punicifolia); rutine; citrus bioflavonoïden complex.
Raadpleeg uw arts bij een verstoorde ijzerstofwisseling en tijdens de zwangerschapsperiode. Een hoge vitamine C-inname (>1000mg/dag) kan bij sommigen milde gastrointestinale ongemakken veroorzaken. Bij wie aanleg heeft tot vorming van nierstenen kan een hoge vitamine C-inname eveneens aanleiding geven tot een verhoogde oxaalzuursecretie: in die gevalllen is voorzichtigheid aangeraden en is het aanbevolen voor nierpatiënten niet meer dan 200mg vitamine C per dag in te nemen gelet op onder andere het risico op hyperoxalemie.
| Vitamine C (50% L. ascorbinezuur, 50% natriumascorbaat) | (625%) | 500mg |
| Acerola (Malpighia punicifolia) | 15mg | |
| Rutine (Sophora japonica) | 15mg | |
| Citrus bioflavonoïden complex | 15mg |
Voor volwassenen: 1 - 2 kauwtabletten.
| CNK | 2248177 |
|---|---|
| Organisaties | Dieximport |
| Merken | Altisa |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 tab |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch, Zonder allergenen, Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |