Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een gestandaardiseerd en fruitig shot, boordevol plantaardig nitraat uit rode biet en amarant. Zodra nitraat wordt omgezet in stikstofmonoxide (NO), verhoogt het de zuurstoftoevoer naar de spieren en ondersteunt het de spiercontractie. Dit verbetert zowel je uithoudingsvermogen als je sprintprestaties.
6d Nitrate Shot Fruit Punch 6x100ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
| Glutenvrij | Ja |
|---|---|
| Koolhydraatarm | Neen |
| Vegetarisch | Ja |
| Vegan | Ja |
| Lactosevrij | Ja |
Water; bietensapconcentraat 20%; amaranthusblad extract 4%; fructose; zuurteregelaars: appelzuur, citroenzuur; natuurlijk aroma; conserveermiddel: kaliumsorbaat; ascorbinezuur); stabilisator: xanthaangom; zoetstoffen: acesulfaam K, sucralose.
| Voedingswaarden | 100 ml (1 shot) |
|---|---|
| Energie | 330 kJoule |
| 78 Kcal | |
| Vetten | 0 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| Waarvan suikers | 13 g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Zout | 0,26 g |
| Vitamine C | 80 mg |
| Nitraat | 500 mg |
Neem 1-2 shots, 2-3 uur voor de wedstrijd.
| CNK | 4928248 |
|---|---|
| Organisaties | 6d Sports Nutrition |
| Merken | 6D Sports |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Vegan, Vegetarisch |