Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Aanvullend diervoeder voor honden en katten. Bevordert de darmwerking bij hond en kat.
Te gebruiken in geval van slappe mest of tijdens de daaropvolgende herstelperiode.
Darmflora hond en kat.
| Elke tablet bevat | |
| Natriumchloride | 17,50 mg |
| Magnesiumstearaat | 2,60 mg |
| Calciumcarbonaat | 1,35 mg |
| Magnesiumcarbonaat | 0,89 mg |
| Toevoegingsmiddelen | |
| Kaolin | 112,50 mg |
| Natriumalginaat | 10,00 mg |
Analytische bestanddelen:Ruw eiwit: 1%, Ruw vet: 1%, Ruwe celstof: 36%, Ruwe as: 51%, Natrium: 3,1%, Kalium: 0,3%
Oraal gebruik, gedurende 3 tot 5 dagen.
Aangeraden wordt om vóór gebruik een dierenarts te raadplegen.
| CNK | 4393658 |
|---|---|
| Organisaties | Emdoka |
| Merken | Emdoka |
| Breedte | 42 mm |
| Lengte | 58 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |