Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Perfect voor een trage, sensuele lichaamsmassage waarbij alle spieren zacht worden losgewerkt om daarna over te gaan naar het intiemere werk. Deze zachte formule op waterbasis is goed voor een lichaamsmassage, maar helpt ook bij vaginale droogte en kan worden gebruikt met condoom.
Het is goed om alle informatie te hebben, lees dus zeker de meegeleverde instructies.
Massage - Vaginale droogheid - Glijmiddel
Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide
| CNK | 2401388 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Durex |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 156 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |