Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Voor het vochtig houden van de ogen, wanneer de eigen traanproductie van het dier ontoereikend is.
Ter bevochtiging van de ogen bij het niet sluiten van de oogleden gedurende algemene verdovingen.
Als contactvloeistof bij gonioscopie.
Het reinigen van de ogen. Het verwijderen van slaapjes en traanstrepen.
Glazen oogdruppelflacon van 10 ml
Duodrops bevat een combinatie van twee viscositeitsverhogende stoffen: cellulosederivaat en polyvidon. Daarnaast boorzuur, borax natrium chloride en conserveermiddel.
| CNK | 1321355 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |