Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Duindoornolie (omaga 7) heeft een sterke hydraterende en regenererende werking op de slijmvliezen en de huid. Daarom is duindoornolie aangewezen bij droge slijmvliezen, droge ogen en een droge mond.
Duindoornolie (Hippophaë rhamnoides) 500 mg
2 capsules 2 maal per dag met een beetje water innemen tijdens de maaltijden.
| CNK | 3294832 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 58 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |