Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Biatain Silicone met 3DFit-technologie vormt zich naar het wondbed en vermindert ophoping van exsudaat om optimale omstandigheden voor genezing te bevorderen. Het is geschikt voor een breed scala aan exsuderende wonden, wat Biatain Silicone de juiste keuze maakt voor vochtige wondgenezing.
| CNK | 3540481 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Biatain |
| Breedte | 312 mm |
| Lengte | 313 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |