Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Snelle hygiëne zonder water en afspoeling – Ontgeurt – Stimuleert en ontsmet de opperhuid – Vulstof met alcohol.
| CNK | 1087345 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |