Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Baardolie uit de serie The Great British Grooming Co Beard Care verfrist en verzorgt de baard. Het maakt het gelijkmatig en maakt het gemakkelijk te kammen en te stylen. Arganolie en vitamine B5 versterken het baardharenhaar en ontspannen de huid. De baard ziet er glad, fris, gelijkmatig en glanzend uit.
| CNK | 3589694 |
|---|---|
| Organisaties | Diacosmo Belgium |
| Merken | The Great British Grooming Co. |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |