Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Voeding voor medisch gebruik. Volledige energie- (1,5 kcal/ml) en eiwitverrijkte (20 energie %) drinkvoeding.
Medische voeding voor patiënten met (risico op) ondervoeding, in het bijzonder voor patiënten met een verhoogde energie-of eiwitbehoefte.
Fresubin Yodrink 200ml Pêcheabricot/abrikoosperzik is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Water, sacharose, wei-eiwit, magere gefermenteerde melkpoeder, maltodextrine, plantaardige oliën (koolzaadolie, zonnebloemolie) zuurteregelaar (E270), calciumlactaat, aroma's, emulgatoren (E471, sojalecithinen), paprika extract, verdikkingsmiddel (E440), cholinewaterstoftartraat, vit. C, natriumchloride, ijzerpyrofosfaat, zinksulfaat, magnesiumoxide, vit. E, pantotheenzuur, mangaanchloride, niacine, kopersulfaat, vit. B2, vit. B6, natriumfluoride, vit. B1, vit. A, foliumzuur, chroomchloride, natriumseleniet, kaliumjodide, vit. K1, natriummolybdaat, biotine, vit. D3, vit. B12.
Moet door de voorschrijver bepaald worden op basis van de behoefte van de patiënt.
| CNK | 3420437 |
|---|---|
| Organisaties | Fresenius Kabi |
| Merken | Fresubin |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 96 mm |
| Diepte | 149 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |