Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
FerroDyn® Forte bevat ijzer dat de vorming van rode bloedcellen en de energieproductie ondersteunt en helpt tegen vermoeidheid.
Ondersteunt de rode bloedcelvorming, energieproductie en helpt bij vermoeidheid
Ferrodyn Forte Caps 90 Metagenics is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
| Ingrediënt | Vorm | Hoeveelheid | % RI |
| Ijzer | 45 mg | 321 %* | |
| Ijzerbisglycinaat | 286 mg | ||
| Vitamine B6 | Pyridoxal-5-fosfaat | 1,4 mg | 100 %* |
| Folaat | Calcium-L-methylfolaat | 200 µg | 100 %* |
1 capsule per dag
| CNK | 3682457 |
|---|---|
| Organisaties | Metagenics Belgium |
| Merken | Metagenics |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Sojavrij, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |