Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Doils Joint omega-3 visolie is een aanvullend diervoeder dat zorgt voor het behoud van soepele gewrichten.
Soepele gewrichten.
Doils Joint bestaat uit 63% omega-3 vetzuren waarvan 450 mg EPA en 100 mg DHA per ml. Tevens bevat Doils Vitamine E.
| CNK | 2432326 |
|---|---|
| Organisaties | Nutriceuticoils |
| Merken | Doils |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 236 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |