Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
De Oogdruppels van Beaphar verzorgen en reinigen de ogen en oogleden van honden en katten. Ze bevorderen het eigen schoonmaakmechanisme van de ogen, waardoor ogen en oogleden van vervuiling ontdaan worden.
Water, sodiumchloride, stabilisator E339(ii), 385, benzalkoniumchloride.
2-4 druppels 2X per week aanbrengen met behulp van het druppelpipet. Reinig vervolgens door middel van een paar druppels op een wattenstaafje voorzichtig rondom de ogen en ooghoeken. Bij ontsteking de dierenarts raadplegen.
| CNK | 1560424 |
|---|---|
| Organisaties | Beaphar |
| Merken | Beaphar |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |