Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het draagt onder meer bij tot de vorming en het behoud van sterke botten en gezonde tanden, een gezonde spierfunctie, tot een normale werking van onze natuurlijke weerstand en tot een normale opname en een normaal gebruik van calcium en fosfor.
Bij vitamine-D tekort, zeer goed opneembaar.
D-ixx 1000 Caps 120 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
D-ixX 1000 bevat 1000 IE (internationale eenheden) of 25 µg vitamine D3 per pareltje & olijfolie voor een goede opname.
De aanbevolen dagdosis is 1 pareltje per dag, bij het ontbijt.
| CNK | 3015880 |
|---|---|
| Organisaties | IXX Pharma |
| Merken | Ixxpharma |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 120 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |