Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
CeQure vitamine C is volledig natuurlijk en afkomstig van maïs (niet-genetisch gemodificeerd). De combinatie van vitamine C met bioflavonoïden en lipidenmetabolieten maakt CeQure optimaal opneembaar en langer werkzaam in het lichaam. Vitamine C heeft onder meer een positieve invloed op het immuunsysteem.
Immuniteit / Weerstand
Cequre Poeder Pot 200g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Geschikt voor veganisten én vegetariërs.
Bij (aanleg voor) nierstenen alleen gebruiken na overleg met behandelend arts.
Met voorzichtigheid gebruiken bij ijzerstapelingsziektes in verband met verhoogde opname ijzer door vitamine C.
1 tot 2 afgestreken maatschepjes per dag.
| CNK | 4263455 |
|---|---|
| Organisaties | Springfield Nutra |
| Merken | Springfield Nutra |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch |