Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
Gaat u binnenkort op reis? ReNu MPS Sensitive Eyes multi-purpose solution is leverbaar in een handige reisverpakking.
| CNK | 1799980 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb, Lensfactory |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 198 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 240 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |