Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Bambix soja groeidrink 1-3+ is, net zoals de rijst groeidrink, een volwaardig plantaardig alternatief voor groeimelk en is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Deze groeidrink bevat alle voedingsstoffen die je kleintje nodig heeft om de wereld te ontdekken en vormt de perfecte aanvulling op de vaste voeding van je peuter. Een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde leefstijl zijn belangrijk voor een goede gezondheid.
Plantaardige groeimelk
Ingrediënten: water, maltodextrine, plantaardige oliën (koolzaadolie, zonnebloemolie), dextrose, 2% SOJAEIWIT, voedingsvezel (fructo-oligosacchariden), guar gom, gellan gom, carrageen, minerale zouten (trikaliumcitraat, magnesiumfosfaat, tricalciumdicitraat, pentacalciumtrifosfaat, trinatriumcitraat, ijzerpyrofosfaat, zinksulfaat, kopersulfaat, mangaansulfaat, natriumseleniet, kaliumiodide), vitamines (ascorbinezuur (C), dl-alfa-tocoferolacetaat (E), niacine (B3), calcium-D-pantotenaat (B5), cholecalciferol (D), retinylacetaat (A), cyanocobalamine (B12), foliumzuur (M), thiaminehydrochloride (B1), riboflavine (B2), piridoxinehydrochloride (B6), fytomenadion (K), biotine (H)), aroma
Het is aanbevolen om elke dag tot 500 ml Bambix Groeidrink te drinken. Dat kan in verschillende porties per dag, 250 ml 's ochtends en 's avonds bijvoorbeeld. Na opening is Bambix Groeidrink nog 72h houdbaar in de koelkast.
| CNK | 3967718 |
|---|---|
| Organisaties | Inex NV |
| Merken | Nestle |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 212 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Dieetbeperkingen | Lactosevrij, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |