Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Bio-Bach bloesem druppels voor dieren Stress
De Bach bloesem druppels voor dieren helpen snel en effectief met een doelgerichte mix van Bach bloesem essences.
Dieren zijn levende wezens en ervaren, net als mensen, zowel positieve als negatieve emoties. Ze worden niet gespaard van stress, angst, lethargie en agressie. Om hen te helpen, kunnen we Bachbloesems gebruiken.
Onze alcoholvrije formules op basis van glycerine kunnen onze huisdieren helpen om kalm te blijven in allerlei dagelijkse situaties. Het productieproces verloopt volgens een zeer zorgvuldige en milde speciale methode, om de bloemenelixers zo goed mogelijk te behouden. Onze Bachbloesemproducten zijn elixermengsels volgens de beproefde recepten van Dr. Bach en zijn biologisch gecertificeerd (DE-ÖKO-005).
Biologisch, veganistisch en alcoholvrij.
Glycerol* (stabilisator), water, originele bachbloesems (0,5%): Star of Bethlehem (gewone vogelmelk)*, Rock Rose (geel zonneroosje)*, Impatiens (reuzenbalsemien)*, Cherry Plum (kerspruim)*, Clematis (bosrank)*; vochtgehalte: 20%.
* ingrediënten van ecologische teelt
| CNK | 3756277 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |