Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 4,90 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 4,90 (6% inclusief btw)
Voor dit geneesmiddel is een voorschrift nodig. Na beoordeling door de apotheker kan je het komen afhalen en betalen in de apotheek.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hypercholesterolemie
als de reactie op dieet en andere niet-farmacologische maatregelen niet voldoende is.
Preventie van hart- en vaataandoeningen
Hypercholesterolemie
Preventie van hart- en vaataandoeningen
Hypercholesterolemie bij kinderen > 10 jaar
Toedieningswijze
| CNK | 3064839 |
|---|---|
| Organisaties | KRKA |
| Merken | KRKA |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 98 |
| Actieve ingrediënten | atorvastatine calcium |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |