Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Vitamine D draagt bij tot:
Vitamine D speelt ook een rol bij het celdelingsproces.
Immuniteit - Botten & Tanden - Spieren
Astel Vitamin D 3000iu Caps 90 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Gluten- en lactosevrij.
Ingrediënten: Maltodextrine, Capsule: Gelatine (Koosjer + Halal), Magnesiumstearaat (stabilisator), Vitamine D3.
Voedingsanalyse per 100 g:
Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (voor 1 capsule).
Vitamine D3: 75 µg (1500% van de ADH)
| Energie | 1751 kJ/414 kcal |
| Koolhydraten | 92 g |
| waarvan suikers | 2.2 g |
| Proteïnen | 0.2 g |
| Vetstoffen | 5.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| Zout | 0.009 g |
1 capsule per dag.
| CNK | 4227104 |
|---|---|
| Organisaties | Astel Medica sa |
| Merken | Astel Medica |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Halal, Koosjer, Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |