Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aanvullend diervoeder. Anti Haarbal is een smakelijke pasta ter preventie en eliminatie van haarballen bij katten en hun jongen.
Tube met 70 gram pasta
Moutsiroop, vaseline album, glycerine, verwerkte kip.Toevoegingsmiddelen: verdikkingsmiddel: Arabische gom 25 mg/kg Vitaminen en provitaminen: vitamine E 10 mg/kg kleurstof en conserveermiddelen Analyse: ruw eiwit 2,97%, ruw vet 35,20%, ruwe celstof 3,50%, ruw as 1,17%.
| CNK | 1112622 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |